slider-varkens-07
slider-varkens-08
slider-varkens-09
slider-varkens-04
slider-varkens-05

Idea Prostafeed – najwyższa jakość paszy przy możliwie najniższych kosztach

 

Prostafeed jest partnerem dla producentów trzody i drobiu, którzy sami produkują pasze dla zwierząt.

Dostarczamy produkty oraz profesjonalne doradztwo – aby produkcja zwierząt była stabilna, prostsza i dochodowa.

Istnieją dwie ważne zalety z własnej produkcji pasz:

Po pierwsze – używając surowców wyprodukowanych w gospodarstwie oraz kupując komponenty z bezpośrednią dostawą do gospodarstwa, zmniejszamy koszty surowcowe mieszanek produkowanych samodzielnie, będąc przez to konkurencyjnym i niezależnym od wytwórni pasz.

Po drugie – możemy optymalizować receptury pasz w zależności od dostępnych surowców oraz w zależności od sytuacji na fermie.

Technologia Prostafeed koncentruje się na prostych sposobach produkcji paszy we własnym gospodarstwie . Dostarczając rozwiązań korzystnych od podstaw, poprawiamy wyniki fermy.

Zdrowie zwierząt kluczem do sukcesu! Przez poprawę statusu zdrowotnego naszych zwierząt sprawimy, że praca z nimi będzie łatwiejsza i bardziej przyjemna, a koszty obniżone przy zwiększonej wydajności dadzą większe przychody.

Dobra jakość paszy jest podstawą do zdrowia zwierząt. Prostafeed wspiera dobrą zdrowotność zwierząt przez odpowiednią kompozycję paszy. W naszym przekonaniu aktualne standardy w przemyśle paszowym nie wykorzystują wystarczająco możliwości i dostępnej wiedzy naukowej, aby poprawić status zdrowotny i odporność zwierząt na fermie. Największy progres jest możliwy w tym zakresie. To są podstawy stabilnych systemów produkcji.

Prostafeed jest firmą specjalistów. Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w produkcji zwierzęcej i żywieniu zwierząt. Nasze produkty są produkowane wg naszych specyfikacji przez renomowane w przemyśle paszowym podmioty. Opracowaliśmy nasze produkty bazując na wiedzy i komponentach przynoszących najlepsze wyniki naszym klientom.

Prostafeed ma siedzibę w Holandii i w Polsce. Zapraszamy do kontaktu z nami:

Cees van der Wel | +31651833688 | cvanderwel@prostafeed.com
Marcel Luttikhuis | +48604598115 | info@prostafeedpolska.pl
Anna Dombrowska | +48 795539552 |a.dombrowska@prostafeedpolska.pl